P€Lin KaRaHaN FaN SiT£
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

P€Lin KaRaHaN FaN SiT£

GERÇEK PELİN'CİLERİN FANI...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

El emeği göz nuru jeep!!

4 posters
YazarMesaj
PeLiNci
üує
üує
PeLiNci

El emeği göz nuru jeep!! Empty
MesajKonu: El emeği göz nuru jeep!!   El emeği göz nuru jeep!! Icon_minitimeÇarş. Mart 26 2008, 19:57

El emeği göz nuru jeep VİDEO
İki yıl içerisinde kendi jeepini kendi yaptı, görenler şaşırdı!

25.03.2008 17:09
Rize'de yolu olmayan evinin bahçesinde kendi imkanları ile cip yapan vatandaş, cipi bitirip çalışır hale getirdikten iki yıl sonra evine yol alabildi.
Rize merkeze bağlı Güzel Köy'de ikamet eden İrfan Küçükyacızı (56) isimli vatandaş yaklaşık dört yıl önce hurdadan aldığı bir cipi parçalayarak yolu olmayan evinin bahçesine taşıdı. Küçükyazıcı iki yıl hurda cip üzerinde çalışarak kendi imkanları ile hurdayı çalışır bir cip haline getirdi. Ancak Küçükyazıcı evinin yolu olmadığı için cipi sürme imkanı bulamadı. Küçükyazıcı cipi tamamlayıp çalışır hale getirdikten iki yıl sonra evine yol alabildi. Hurdadan çalışır bir cip yapmayı başaran İrfan Küçükyazıcı, iki yıllık bir gecikmeden sonra, yakıt deposu kapıya bağlanmış bir bidon olsa da kendince son derece konforlu olan cipi ile trafiğe çıkabiliyor.
Konuyla ilgili açıklama yapan Küçükyazıcı, "Bu aracın iskeletini bir hurdadan aldım. Parçalayarak sırtımda evin bahçesine taşıdım. Burada tekrar birleştirdim. Tek tek gerekli parçaları bularak monte ettim. Cipi çalışır hale getirdim. Aracı iki yılda bitirdim. Ancak evime gelen yol olmadığı için iki sene aracı kullanamadım. Şimdi eve yol aldık. Artık trafiğe çıkabiliyorum" şeklinde konuştu.

[i]
~Whi$ne~
üує
üує
~Whi$ne~

Kadın
lakap: : ┼♥┼ ρяεηsεs┼♥┼

MesajKonu: Geri: El emeği göz nuru jeep!!   El emeği göz nuru jeep!! Icon_minitimeCuma Mart 28 2008, 19:31

p.için saol cnm
http://pelinkarahan.0forum.biz
Maxi Millian
>¢σ-α∂мιη
>¢σ-α∂мιη
Maxi Millian

Erkek
lakap: : napcan
TAKIMIN: : El emeği göz nuru jeep!! D1e2ee10

MesajKonu: Geri: El emeği göz nuru jeep!!   El emeği göz nuru jeep!! Icon_minitimePtsi Nis. 14 2008, 17:14

p. için saolll
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: El emeği göz nuru jeep!!   El emeği göz nuru jeep!! Icon_minitimeSalı Nis. 29 2008, 12:21

sagoL pyLsM iCin!
yosunn
yσηεтι¢ι
yσηεтι¢ι
yosunn

Kadın
lakap: : yosunn
RUH HALİM: : El emeği göz nuru jeep!! 16yorg10
TAKIMIN: : El emeği göz nuru jeep!! D1e2ee10

MesajKonu: Geri: El emeği göz nuru jeep!!   El emeği göz nuru jeep!! Icon_minitimeCuma Mayıs 02 2008, 21:42

p.için saolll Very Happy

El emeği göz nuru jeep!!
1 sayfadaki 1 sayfası