P€Lin KaRaHaN FaN SiT£
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

P€Lin KaRaHaN FaN SiT£

GERÇEK PELİN'CİLERİN FANI...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz?

4 posters
YazarMesaj
gallentt
┼♥┼ ρяεηs┼♥┼
┼♥┼ ρяεηs┼♥┼
gallentt

Erkek
lakap: : ┼♥┼ ρяεηs┼♥┼

arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz? Empty
MesajKonu: arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz?   arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Mart 26 2008, 22:58

bu bölüm başlamadan önce bnm dawsons creak i islemiş olan bi knkam wr biz böle dizi frgmanına dizi başlamadan önce yorum yaparız onunla.. şmdi mne denz öpşmesi wrdı frgmanda ve bn ordan anlamştm ki yani denzde hic istemio bi havada deildi.. yani we aynı frgmanda efe aslıya böle aşık gibi bakıodu aslıda öle bz arkla gene şok olmştuk hatta arkadaşm demiştiki bak gör dawsons creake dönücek dizi bnde yaa yook yaa frgman şaşrtmasıdır fln demştm.. sonra diziyi isledim ve şok oldumm..

1.siii ya bu denz nekdr salaak birisidr ya bu bölm efe hep aslının yanındaydııı sefglisi olucağına canım benim parasını bile werdiiii ya. hatta aslının babasıda dedi sen çok iyi bi çocuksun ama yaa böyle bişeyi kimse yapmazz o salakta tutturmş çağan ırmak çağan ırmak.. Ama arkadaşlar bakın bence herzamanki gibi abartıyoruz bitişte heyecan yaptıkları için böyle bişey yaptılar yoksa mneyle denz arasında bişey olmadı bnce bilmiyorum ama.. ya mne öptükten sora demiştir ben bugece burda kalsam bni saten kimse dinlemioo ewde fln oda tmm demiştir mne uyuodu çnkü denzde duş almştr içerde efe gelince bkmştr km geldi die öyle şaşrtma diorum türk dizisini böle bişeye çevirmezler gibime geLiooo ..

2.si yaa öyle mutluyum ki efe-aslı aşk başlasa güzel olmasmı arkadaşlar bi düşüneliM yaniii .. efeyle su ayrıldı artık ciddi ciddi arkadaşlar.. efe ile aslı hem ykşıolarda 2side çok tatlı denz gbi slk bi çocukta deil yaa denz saten bi hafize teyzeyi öpmedği kaldı dudağından çok salak 1isi.. özr dliorum ama denize diyorum bnları kendi dşncelerim .. yani efe hem aslıya bişey olsun hemen yanında çk ttlılar öle düşünüoruM..

3.sü denz efeye açklama yapamadan efe orayı terk edebilir gbime gelioo .. yaa bide şu dnzn dizi btşndeki tepkilerine baylıourm sanki bşey olmuş gibi tedirginde bkmıoomu geçende kız içerde üstünü yakmştı denz azı 10m açık geneee böyle bişey yapmş gibi bakıoooo eywaaaahhh dercesine ayy sinir oluoruuummmmm...

4.sü önmzdeki bölüm metin gönülün naaptığnı anLar..

5.si bilale para tamamlandı daa ilk takstmiş bide yuh yani gördnüzMü.

6.si minenin babasının reddedişi bnce geçmişte olan bişeyden kaynaklanıyo kesin ilerde çıkar bnce anneannesine erken sölemeliydi sonrada kmse beni dnlemiooo söyleseydn güzeLim..

7-si ve son olarak çok sinirlendm epey bi yazmşm özür okuyun ama.
denz mne ilk öptüğünde bi bocaladı ama sonra 2sn geçti öpmye dewam etti ammada uzun öpüştüler yuhh yaaa ama şaşrtmaca diorum ben şahsen son sahneyi sonçta gençlerde islio heyecan yapmak içindir.. gliba bide dawsons creakte mne bşka brisinden hamile kalıoo bebeği oluoo ölüoo mu ne karışık o biras nese frgmanı bekleyecez napalım...
http://pelinkarahan.0forum.biz
Maxi Millian
>¢σ-α∂мιη
>¢σ-α∂мιη
Maxi Millian

Erkek
lakap: : napcan
TAKIMIN: : arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz? D1e2ee10

MesajKonu: Geri: arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz?   arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz? Icon_minitimeCuma Mart 28 2008, 13:45

ben de öyle duydum gelecek bölümlerde bolbol gözyaşı olacak diye düşünüyorum
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz?   arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Nis. 30 2008, 13:52

aFedeRsiN meSut okuyaMdM taM cOk uZuNda Sleep p.iciN sagoL deMekte isteMediM Very Happy

CANIM OKUSAN İYİ OLURDU
fearless
üує
üує
fearless

Erkek
lakap: : fearless
TAKIMIN: : arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz? D1e2ee11

MesajKonu: KONUYA CEVAP   arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz? Icon_minitimeÇarş. Nis. 30 2008, 15:36

EVET İLERİKİ BÖLÜMLERDE HÜZÜN OLACAK BU KESİN BENCE BİRTEK EFE İYİ OLACAK İÇLERİNDE
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz?   arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz? Icon_minitimePerş. Mayıs 22 2008, 21:29

eFe daHa beTeR seVqiLisi buNu eLiNe oyNaTıO
PrinceSs_AsLı
ѕ. мσ∂єяαтöя
ѕ. мσ∂єяαтöя
PrinceSs_AsLı

Kadın
RUH HALİM: : arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz? 7huysu10
TAKIMIN: : arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz? D1e2ee10

MesajKonu: Geri: arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz?   arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz? Icon_minitimeC.tesi Haz. 07 2008, 20:29

~CiMCiMe~ demiş ki:
eFe daHa beTeR seVqiLisi buNu eLiNe oyNaTıO

arkadaşlar lütfen herkes yorumuma yorum yapsın siz nediyorsunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-